LED ΛΥΧΝΙΑ AD56D-22-B-230 ΜΠΛΕ 22MM 230V AC
Περιγραφή
Τεχνικά Χαρακτηριστικά
Ονομαστική τάση 230V
Σχετικά προϊόντα
EUROLAMP Υγραντηρας – Συσκευη Αρωματοθεραπειας 260ml Λευκος-χρωμα Ξυλου Usb 4w
SKU:
ΛΑΜΠΤΗΡΑΣ LED G9 10W 230V
SKU:
G9 SPOTLIGHT 10W