LED ΛΥΧΝΙΑ AD56D-22-B-230 ΜΠΛΕ 22MM 230V AC
Περιγραφή
Τεχνικά Χαρακτηριστικά
Ονομαστική τάση 230V
Σχετικά προϊόντα
Osram chip Προβολέας LED 200W 130lm/W