LED ΛΥΧΝΙΑ AD56D-22-B-24 ΜΠΛΕ 22MM 24V AC/DC
Περιγραφή
Τεχνικά Χαρακτηριστικά
Ονομαστική τάση 24V
Σχετικά προϊόντα
Osram chip Προβολέας LED 50W 145lm/W
SKU:
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
Osram chip Προβολέας LED 100W 130lm/W
Επιλογή
Προβολέας LED 100 Watt Slim PAD 230 Volt Ψυχρό Λευκό
SKU:
ΛΑΜΠΤΗΡΑΣ LED G9 10W 230V
G9 SPOTLIGHT 10W