ΡΕΛΕ ΙΣΧΥΟΣ LT1-F225A 48V 1ΝΟ
ΡΕΛΕ ΙΣΧΥΟΣ LT1-F800A 230V 1ΝΟ
Το προϊόν “MINIATURE CIRCUIT BREAKER C63R 20A 3P 6kA CURVE C” έχει προστεθεί στο καλάθι σας. Καλάθι
ΡΕΛΕ ΙΣΧΥΟΣ LT1-F225A 110V 1ΝΟ
| Βάρος | 5,600 κ. |
|---|---|
| Κωδικός Προϊόντος | 23867 |
| Barcode | 3800131131782 |
Κατηγορίες: ΔΙΑΚΌΠΤΕΣ / ΡΕΛΕ ΙΣΧΎΟΣ, Ηλεκτρολογικό Υλικό, Μικροαυτόματες ασφάλειες
Περιγραφή
ΡΕΛΕ ΙΣΧΥΟΣ LT1-F225A 110V 1ΝΟ
Τεχνικά Χαρακτηριστικά
Ονομαστικό ρεύμα 225A
Μάρκα ELMARK
Τύπος επαφών 1NO
Τάση πηνίου 110V