MCCB DS1 MAX-800E/3300 4P 800A ΡΥΘΜΙΖΟΜΕΝΟ
| Βάρος | 0,000 κ. |
|---|---|
| Κωδικός Προϊόντος | 444980MH |
| Barcode | 3800131146069 |
Κωδικός προϊόντος:
444980MH
Κατηγορίες: Βιομηχανικοί διακόπτες και πρίζες, Διακόπτες/Πρίζες, Ηλεκτρολογικό Υλικό
Περιγραφή
Τεχνικά Χαρακτηριστικά
Ονομαστική τάση 415V
Ονομαστικό ρεύμα 800A
Αριθμός πόλων 4
Μάρκα ELMARK
Ρύθμιση προστασίας 630-800A
Ικανότητα διακοπής 65 kA
Τύπος Electronic
Εγγύηση 7+0
Mοντέλο DS1 MAX: 400A-800A