LED ΛΥΧΝΙΑ AD56D-22-B-24 ΜΠΛΕ 22MM 24V AC/DC
Περιγραφή
Τεχνικά Χαρακτηριστικά
Ονομαστική τάση 24V
Σχετικά προϊόντα
Osram chip Προβολέας LED 100W 130lm/W