LED ΛΥΧΝΙΑ AD56D-22-B-230 ΜΠΛΕ 22MM 230V AC
Περιγραφή
Τεχνικά Χαρακτηριστικά
Ονομαστική τάση 230V
Σχετικά προϊόντα
Osram chip Προβολέας LED 200W 130lm/W
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
EUROLAMP Υγραντηρας – Συσκευη Αρωματοθεραπειας 260ml Λευκος-χρωμα Ξυλου Usb 4w
SKU:
ΛΑΜΠΤΗΡΑΣ LED G9 10W 230V
SKU:
G9 SPOTLIGHT 10W