ELMARK ON-GRID 1P/5KW INVERTER ELM1PON5000
| Βάρος | 12,000 κ. |
|---|---|
| Κωδικός Προϊόντος | 423004 |
| Barcode | 3800131260451 |
Κατηγορίες: Ρυθμιστές στροφών, Φωτοβολταϊκά
Περιγραφή
Τεχνικά Χαρακτηριστικά
Βαθμός προστασίας IP65
Αριθμός πόλων 1
Ισχύς 5000W
Μάρκα ELMARK
Τάση 220/230V
Τάση εισόδου 600VDC
Εγγύηση 5+2
*Σημείωση ELMARK offers the possibility of extending the warranty period to 10 years.
Mοντέλο ELM1PON5000
Σχετικά προϊόντα
Φορητός Σταθμός Ενέργειας Elmark 500W Με Ενσωματωμένη Μπαταρία Inverter