DS1 MAX-400E/3300, 400+MX, 230V 3P
DS1 MAX-400E/3300, 400+MX, 400V 3P
| Βάρος | 0,000 κ. |
|---|---|
| Κωδικός Προϊόντος | 444511M |
| Barcode | 3800131149169 |
Κωδικός προϊόντος:
444511M
Κατηγορίες: Βιομηχανικοί διακόπτες και πρίζες, Διακόπτες/Πρίζες, Ηλεκτρολογικό Υλικό
Περιγραφή
Τεχνικά Χαρακτηριστικά
Ονομαστική τάση 400V
Ονομαστικό ρεύμα 400A
Αριθμός πόλων 3
Μάρκα ELMARK
Τύπος Electronic
Εγγύηση 7+0
Mοντέλο DS1 MAX: 400A-800A